specialist-vanzari-marketing-online

Specialist Vanzari Marketing Online

Salut!

Cautam un om dedicat, perseverent, cu initiativa si experienta in vanzari minim 2 ani
Reprezinta un avantaj: experienta de vanzari in campanii de marketing online
Iata mai jos mai multe detalii despre post:

# Descrierea postului / Responsabilitati:

  • Prospectarea pietei si contactarea clientilor potentiali
  • Participarea la evenimente specifice, pregatirea de campanii de marketing pentru atragerea de clienti sau consolidarea unor relatii de afaceri

# Cerinte:

  • Experienta minim 2 ani in marketing online
  • Cunoaste serviciile de promovare online: SEO, PPC
  • Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor, autodidact si orientare catre rezultate
  • Putere de convingere, pentru a putea promova in mod eficient produsele firmei noastre
  • Dorinta de autodepasire, atitudine pro-activa
  • Interes pentru aprofundarea unui domeniu nou
  • Comunica excelent, este flexibil si lucreaza bine atat individual cat si in echipa
  • Socializare si abilitati de networking

De ce sa vii la noi?

  1. Pentru ca vei activa intr-un mediu de lucru placut, unde se poate creste, fundamentat de experienta companiei de peste 10 ani.
  2. Pentru ca este un domeniu atractiv, in continua crestere, in care ne dorim sa facem performanta
  3. Pentru ca noi iti oferim:
  • Salariu fix, bonuri de masa si bonus de performanta corelat cu obiectivele de vanzari
  • Training si posibilitatea de dezvoltare profesionala (certificari, workshop-uri, seminarii, conferinte)

Echipa noastră vrea să te cunoască! Trimite-ne un CV pe adresa irina.boscu@fiveplus.ro!